neljapäev, 8. juuli 2010

Sipelgad!!!

Panin mina üleeile õhtul prügikoti rõdule, kuna ei viitsinud enam riidesse toppida, et välja viia ja toas oleks hommikuks haisema hakanud. Eile õhtul meheraas kutsus, et tule vaata - sipelgad olid rõdule roninud ja vallutasid prügikotti. Viis selle siis välja ära ja asi ants. Hommikul veerand kaheksa äratas meheraas mind üles, et tule kähku... SIPELGAD OLID RÕDUUKSE TIHENDI VAHELT TUPPA TULNUD!!! Terve põrand kihises neist väikestest mustadest sipelgatest!!! Arvutilauale olid ka juba roninud!

Ajasin tolmuimejale hääled sisse ja tõmbasin elamise üle. Meheraas samal ajal tappis arvutilauale roninud sipelgaid. Pärastpoole avastasin, et esikusse on ka mõned jõudnud ja mööda seina üles roninud ja lapsevankrisse oma tee leidnud! (Vanker oli sangaga vastu seina.) Tubli paarkümmned sipelgat tapsin vankris ära.

Nüüd käin ringi ja muudkui vahin ega kuskil keegi liigu. Tapan järjest üksikuid uitavaid sipelgaid. Mõned leidsin köögist ja magamistoast ka juba. Kleepisin rõduuksel õhutusavad ja tihendid üle, valasin ukse ette rõdupõrandale valgendajat ja nüüd sean sammud Keilasse mürki ostma, et rõdu üle pesta.

Mul on täna ikka väga seiklusrikas hommik olnud...

2 kommentaari:

geagea ütles ...

sooda peaks nad minema hirmutama :) aga ju nad tulid ruppa otsima, kuhu maitsev prügikott sai :)

argosaurus ütles ...

Ise kutsuvad külla ja siis hakkavad tapma... Aru ma ei saa.