kolmapäev, 7. juuli 2010

Tubli :)

Tänane sammuskoor: 32041 sammu. Käisime loomaaias ja siis veel pikalt-laialt kõndimas. Pean vist endale mingid normaalsed jalanõud soetama, praegused ei toeta jalga ikka mitte kuidagi. Kannad on peale tänast sammumist päris valusad.
Muidugi on geniaalsuse tipp sellise ülipalava ja lämbe ilmaga niuke sammumine ette võtta, aga no ei viitsi mina toas istuda. Väljas on vähemalt mingigi tuuleke vahepeal, toas pole sedagi, aga kraadid on üsnagi samad. Homme-ülehomme olen ilmselt natuke kodusem, siis liigun kodukandis ringi. Ja laupäeval lähen üldse ära. Kõigepealt Viljandi lähistele ja seejärel õeraasu maakodusse suve nautima. Ei mingit interneedust terve nädal jutti! (No, olgu mobiil siiski levib ja vajadusel saan sealt miskit tehtud.) Meheraas tuleb kah pühapäeval või esmaspäeval järgi, puhkus hakkab pihta :)

Uue pliidi ostsime ka ära, homme toob meheraas selle poest koju ära kah. Täna ei mahtunud auto peale - mina, laps koos turvahälliga ja lapsevanker võtsime kogu vaba ruumi ära. Peale internetivaba nädalat proovin uue ahju järgi kah.

Aga nüüd lippan, lapsel tuli tankimise paus :)

Kommentaare ei ole: