kolmapäev, 1. juuni 2011

Osav.

Ma olen osav. Äärmiselt osav. Tegin Bläck Rokitit stiilis "eile tegin väikse katse,panin pirukasse muna, maitse oli nagu oleks pirukasse pandud muna." Ehk siis panin pesumasinasse oma uue punase seeliku. Välja tuli nagu oleks pesumasinasse pandud uus punane seelik. Paraku sai peale seeliku pesumasinasse pandud veel ka valge voodilina, lapse valge tudukombe, lapse uus valge-kollane kleit, üks valge t-särk ja mehe helesinine t-särk. Ütleme nii, et pesumasinast ei tulnud midagi valget välja... või helesinist.

Seekord ma tõesti ületasin ennast.

3 kommentaari:

r. ütles ...

Tegelikult on veel osavam mõne aja pärast unustada (endise) valge pesu hulka eelmisest pesumasinatäiest üks sinine sokk. Ja kuna seda võtet saab korrata ka seni veel valge pesu peal, siis on tulemuseks absoluutselt igava ja isikupäratu valge asemel lõbus roosa (noh see osavalt punaseks värvitu järgnevate pesude jooksul ju ikka pisut juba kulub), helesinine ja lilla garderoob.

Proovitud. Töötab.

Edu! :)

ene ütles ...

osta dr beckmanni värvi- ja mustusekogumise lapid. paned paar tükki segavärvilise pesuga koos masinasse ja need korjavad kõik värvi endasse. sihuke lahe leiutis!

virge ütles ...

mhmh, mul nädalavahetusel õnnestus ka mõningatesse riietesse oranže/pruune värvilaike tekitada... :( üks riideese võib rikkuda ikka kogu pesu.