kolmapäev, 27. juuli 2011

Puhkus


Rooma - check
Kolosseum - check
Vatikan - check
Lennuki hilinemine - check
Jätkulennust mahajäämine - check
Töömehed relakaga ukse taga - check
Kolmas päev saagimist, puurimist - check
Ohtralt uusi ja vanu auke laes ja põrandas - check

Saaremaa - delayed.

On tore ärgata esmaspäeva hommikul selle peale, et töömehed on relakaga ukse taga ja teatavad, et nad nüüd tulid radikaid maha võtma. Üllatusmoment oli täielik. Ühistu esinaine nimelt informeeris vale korteri omanikku. Loodan, et Sven väga üllatunud polnud, kui esmaspäeval kedagi tema ukse taha ei ilmunud...
Saaremaa lükkasime nädala võrra edasi, õnneks oli veel vabu kohti meie ööbimiskohas. Ja proovigu keegi esmaspäeva hommikul arvata, et neil on meie korterisse sisse vaja saada! Ma spetsiaalselt küsisin töömeeste ülemuselt üle, kas järgmine nädal on siia vaja või mitte. Oma korterivõtmeid me võõraste kätte jätta ei kavatse.

Ja pildil on väike stiilinäide töömeeste saavutustest - esimene paar auke sai natuke viltu tehtud, puuriti kaks juurde. Mis sitasti, see uuesti, eksole.

Reisist kirjutan pikemalt siis, kui normaalselt arvutisse saan. Istun praegu läpakaga suures toas diivanil ja sõdin lapsega, kes tahab läpaka peale istuda. Kui radikad ja torud paika saavad ja mööbli tagasi õigesse kohta tõstame, siis tegelen reisipiltidega ja kirjutan natuke pikemalt ka võrratust linnast Roomast.

Kommentaare ei ole: