neljapäev, 21. juuni 2012

Just another day of my life...

Tuleme õuest tuppa. Noorem tibin ärkab, vanem läheb lõunaunne. Poolteist tundi hiljem jääb pisike uuesti magama ja libistan ta tasakesi sülest voodisse. Õnnis rahu ja vaikus valitseb toas. Lõikan paar mõnusalt paksu viilu veel ahjusoojast leivast, määrin võid peale ja võtan tund aega tagasi tehtud ja nüüdseks lootusetult jahtunud tee. Istun väsinult arvutitoolile ja... ühest toast kostub väuks, teisest käuks ja ongi rahu ja vaikus otsas. Pool leiba süüakse käest ära ja tee neelan kiiruga alla. Puhkepaus on tänaseks läbi.


 Huvitav, millal emadel puhkus on?

2 kommentaari:

tikker ütles ...

Oota natuke, läheb paremaks. Varsti on väiksem selline naaskel, et kisub kõiki neid asju, millega suurem juba mängida oskaks... Siis on nii, et need asjad tuleb kappi ära panna ja vanem saab nendega mängida vaid siis, kui pisem magab. Nii et tänase olukorra näitel - ärkab vanem üles, pistad talle leiva pihku ja siis lased tal valida, millise asjaga ta mängida tahab. Kui ainus võimalus mängida on pisema uneajal, siis on see väga ahvatlev ja sina peaksid rahu saama. Meil see vähemalt toimis. Senimaani, kuni nad hakkasid mõlemad ühel ajal toas magama ja ühel ajal ärkama. Ja praegu ei taha nad enam üldse magada, sest peaaegu kahene on avastanud, kui lahe on magamise asemel muudkui voodist välja tulla ja kolmepoolene aitab omalt poolt kaasa sellega, et irvitab voodis. ARGH.

Oot, see pidi nüüd lootustandev kommentaar tulema, aga lõpp rikkus vist kõik ära :D Küll ma hakkama saan nende marakrattidega, nii et nad jälle magama hakkavad. Ja sina pea vastu, läheb kergemaks :D

Gea ütles ...

mina läheks kindla päevaplanaita hulluks kahe lapsega. Nüüd on juba ligi kuu aega üks kindel asi igas päevas - mõlema lapse uni alguega kl 13. Pool tundi vaikust on garanteeritud, eile aga isegi 2 tundi :)