esmaspäev, 10. september 2012

Statistikat

Vaatasin üle saja aasta blogi statistikat vahelduseks. Selle aasta jooksul on siia blogisse jõutud 1071 erineva otsingusõnaga. Täieliku üllatusena on auväärsel esimesel kohal sõna "pürst", mille kohta on infot otsitud suisa 147 korral. Järgmine on "mutt" kõigest 35 korraga. Huvitav, miks seda pürsti nii väga taga otsitakse...?
Alates 2006. aastast on siia tuldud kokku 11790 erineva otsingusõnaga. Pääääris muljetavaldav arv.

Aga üldine pilt väga hull polnudki. Palju otsitakse passipiltide teemat ja erinevaid retsepte. Pulmateemalised otsingud on ka päris populaarsed, lühidalt ütlen otsingutele vastuseks, et Laitse loss oli võrratu peopaik, söök oli fantastiline ja õhkkond lihtsalt võrratu; Kuldar Koch on super pulmaisa ja Vana Volga on väga uhke pulmaauto. Sai vist kõik vastatud... Pulmakutsetele peate teksti ise leiutama.

Mõned kirkamad näited veel...
* Mis infot otsib inimene, kes sisestab otsingusse sõnapaari "kapist välja tulemine"?
* 30 asja mida teha oma eluga - ma pole päris veendunud, et see on asi, mida internetist otsima peaks...
* Esimene tandemhüpe on hirmus? - jah, tõesti on. Põnev, võrratu, fantastiline on see ka.
* Roosa nelk naistepäev - jaa... olid ajad, olid majad... õnneks mu kallis abikaasa on targem ja sellise fopaaga hakkama pole saanud. :)
* Ma ei oska soovitada head juuksurit Keilas, aga võin iga kell kiita oma juuksurit Kumnas, mis asub vaid paar kilomeetrit Keilast eemal.

Aga antud postituse lõpetab küll vist terve blogi ajaloo parim otsingulause:
Naised on maod, neist kõige mürgisemad kannavad prille.

Vot nii.

Kommentaare ei ole: