esmaspäev, 1. oktoober 2012

Minu "põnev" elu

Käisin nädalavahetusel Tartus ja meisterdasin valmis veel ühe vihase linnukese oma õetütre jaoks. Mõnus on neid elukaid teha, need on ju nii väiksed, et heegeldamine võtab nii vähe aega. Kõige tüütum osa on juppide kokku traageldamine. Aga tulemus on alati nii armas, et see tüütu osa läheb meelest ära. (Kuni järgmise korrani...)
Tartus sain emalt kaks tokki mõnusalt karvast valget lõnga ja nüüd haudub mul peas juba järgmine elukas, kelle ma oma suurtibina jaoks valmis tahan meisterdada. Õpetuski on välja otsitud, nüüd tuleb vaid hello kitty sussid lõpetada ja siis saan uut loomakest katsetama hakata. Põnev elu, kaspole? :P

JSV rindel on häid uudiseid ka vahelduseks! Kuna Tartus ei saanud pidevalt näksida vaid pidin söögikordadega piirduma, siis kaal on võtnud tõsise suuna allapoole ja näitas täna hommikul selliseid numbreid, mis mulle väga suurt rõõmu valmistavad. Pole veel nii pisike number nagu augusti lõpus oli, aga tunduvalt pisem kui veel kolm-neli päeva tagasi. Nüüd tuleb veel vaid trenniga uuesti järjele saada ja siis on juba lootust ka mõõdunumbreid kahandama hakata.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

Tere! Kas kusagilt on võimalik leida selle linnukese tegemise õpetust? Teid tervitab Teie anonyymne lugeja :)