teisipäev, 29. jaanuar 2013

JSV

Raporteerin kaaluteemadel vahelduseks natuke. Jaanipäevani on umbes viis kuud jäänud ja kui ma samas tempos jätkan, siis on isegi lootust jaaniks supelvormi saada. Leidsin netist 11-nädalase kava, kuidas 10 kilo maha raputada. Hetkel on kaks nädalat selja taga ja kadunud on 1,2 kilo. Vöökoht on 5cm ja puusad 4cm väiksem. Arvestuse pidamiseks kasutan seal veebilehel pakutavat KAM programmi, ostsin kunagi sügisel sooduskampaania ajal täisversiooni endale. Muidu väga lahe programm, aga ühest asjast tunnen puudust - võiks olemas olla võimalus enda retsept sisse lüüa ja programm arvutaks, palju kaloreid jne selles on. Hetkel kasutan kodutoitude jaoks ühte ingliskeelset lehekülge. Päris täpseid tulemusi see ilmselt ei anna, aga vähemalt umbkaudu saan ikka teada vajalikud numbrid.
Trenni pole tükk aega teinud. Ei hakka üldse mingeid vabandusi klaviatuurist välja pigistama, karm tõde on see, et olen lihtsalt liiga laisk olnud. Vastab tõele ütlus, et kui ei taheta, leitakse vabandus, kui tahetakse, leitakse võimalus. Ma lihtsalt pole viitsinud ja tahtnud piisavalt. Aga pean end ikka käsile võtma ja uuesti trenni tegema hakkama. Ma tahan ka lihaseid endale, aga neid ilma trennita ei saa.

Hetkel siiski keskendun toitumise normisaamisele ja kui see jonksus, siis vaatan seda trenniasja uuesti. Kevadel saan vast natuke rohkem ka vankriga jalutama. Praegu ei soosi teeolud eriti pikka jalutamist. Metsateel tegelt saaks jalutada, aga viimase aja sündmuste tõttu ma väga ei julge üksinda seal kärutamas käia. Kui külas elab ebastabiilse meeleseisundiga vägivaldne meesterahvas, siis parem karta kui kahetseda... Paldiski maanteest teisele poole aga lume ajal jalutada ei saa, sest tee on tänu lumevallidele liiga kitsas. Aga jällegi... vabandused, vabandused... Vähem juttu ja rohkem tegusid on vaja.

1 kommentaar:

Liisi ütles ...

Hei,
Rõõmus uudis see, et K.A.M.-il on kohe-kohe tulemas võimalus oma retsepte sisse panna!
Loodetavasti saab uuendus veebruari kuu jooksul välja. Ja uuendused on tasuta!!
Nii, et: Jaanipäevaks super supelvormi! :)