teisipäev, 5. veebruar 2013

Köök keset tuba


Saime mu sõbranna käest sellise laheda majakese, kuna nad hakkavad kolima ja see lihtsalt ei mahu neil enam kuhugi ära. Alguses tegi suurtibin sellest oma raamatuhoidla ja lammutas niisama seal mängida. Aga laupäeval pidasime ta sünnipäeva ühes ülimõnusas mängutoas ja seal oli ka kena puidust mängumaja, kus sees oli pliit püsti pandud. Mu kallil Abikaasal lõi kohe pea kohal lambike särama ja kui peolt koju jõudsime, siis tõstis meie tibina köögi ka mängumajja ümber. Mina kraamisin raamatud välja ja sättisin kõik kööginõud kenasti riiulitele. Ülejäänud õhtu veetsime erinevaid hõrgutisi "süües", mida meie kallis kolmeaastane laps meile oma köögis küpsetas. Pühapäeval tuli minul inspiratsioon peale ja kolisin soolalambi sinna majakesse valgusallikaks - lapsed olid vaimustuses. Pisike üritas lampi laiali lammutada (korra ka õnnestus) ja suurem teatas, et tema on söögitädi ning tegi meile kiirelt teed ja küpsiseid.
Nüüd tahan veel üht-teist sinna juurde osta, et kööki veelgi lahedamaks teha - näiteks teekannu pole ja suurtibin nõudis mõmmidega käterätti ka.

Kui ma alguses arvasin, et ~40 eurot oleks palju sellise majakese eest maksta, siis nähes kui väga see me lastele meeldib, ei tundu see summa enam üldse nii ülekohtuselt palju. Võrreldes näiteks FP laulukoeraga, mis maksab sama palju, on see majake palju lahedam ja pikema kasutuseaga. Ruumi ei võta ka üldse nii palju ära kui me algul kartsime.

Kommentaare ei ole: