reede, 22. november 2013

Rohetäpiline marsimehike

Oeh, need tuulerõuged on ikka üks tõsine piin ja ikaldus. Kaks esimest päeva möödusid rõõmsalt mängides ja lollusi genereerides, palavik isegi ei seganud. Aga eile õhtul jõudis sügelemine kohale ja sellele järgnes üks väga magamata öö. Kella poole üheni üritasin suurtibinat veenda, et ta peaks ikkagi enda toas ja enda voodis magama, aga lõpuks ma enam lihtsalt ei suutnud silmi lahti hoida ja lubasin meie voodisse. (Ka eelmine öö oli mul üsna magamata, kuna tibil oli väga kõrge palavik ja ma võtsin ta meie voodisse magama. Ja mingi hetk kolis ka pisem piiga meie voodisse ning selgus tõsiasi, et 1,60-meetrine voodi on ikka nii erikuradi kitsas, kui seal magavad kaks laiutavat last ja kaks täiskasvanut.)

Igatahes täna öösel sain ma jälle palavikku alandada ja lisaks veel sügeluse käes vaevlevat last lohutada. Ma ei hakka end üldse masendamagi sellega, et üritaksin magatud tunde kokku lugeda. Üle ühe käe sõrmede igatahes vaja ei läheks... Ja sealtki jääks lahkesti sõrmi üle.

Nii et jah... tuulerõuged on nuhtlus. Eriti masendav on see, et vaevalt jõuab suurem tibin terveks saada, kui üsna 100-protsendilise tõenäosusega löövad täpid välja väiksemal piigal. Suurem piiga veel on nõus paigal seisma (kuigi meeletult rabeledes ja keerutades), siis väiksem ei saa ju veel sellest käsklusest eriti aru. Samas on kõige vastikum ja jubedam tegevus täppide otsimine suurema piiga pikkade juuste vahelt, nii et selles suhtes on väiksemaga kergem, tal on lühikesed juuksed. Aga vastik ja piinarikas saab see periood sellegipoolest olema. Jõuludeni välja saan kodus istuda. Jei...

3 kommentaari:

Tikker ütles ...

See 160 cm voodi teema on nii tuttav. Ühe lapsega tundus see enam kui piisav, aga kahe veidi suurema laiutava lapsega tahaks juba laiemat. Magavad küll oma voodis reeglina, aga ikka käivad vahel kaisus.

Tuulerõuged olid meil nii ammu, et ei mäleta enam detaile... Pea vastu!

Anonüümne ütles ...

Kas lastele mõeldud allergia rohi sügelemist ära ei võta? Minule soovitati seda apteegis ja meil aitas just öise sügelemise vastu. Kiiret paranemist!

Mutt ütles ...

Zyrteci siirupit annan, aga päris 100% see sügelust ära ei võta.