teisipäev, 24. detsember 2013

Jõuluvana käis külas

Meie laste esimesed jõulukingid tõi usin jõuluvana juba varahommikul meie pisi-pisikese kuusekese alla. Terve posu kingitusi sattusid väikse segaduse tõttu vanaemade-vanaisade juurde, aga küll me neile järgi lähme. Kõige tähtsamad ja uhkemad kingid on juba käes ja nendega saab rõõmsalt mängida.

Lapsed said oma udupeenesse kööki Boschi kohvimasina, veekeetja ja rösteri juurde. Nüüd saavad naudinguga hommikuks röstsaia kõrvale kohvi või teed valmistada. Köögitehnikaga tuli kaasa ka väike teisi mänguasju tutvustav kataloog ja vanem piiga nüüd vaatab seda ning seletab juurde, et oi, seda asja on mul kindlasti vaja, see on suveks väga hea idee. Ma ei julge vaadatagi, mida kõike ta välja valinud on.


Kõige rohkem rõõmu aga valmistab selline uhke raudteekomplekt. Vanem piiga ei saanud isegi lõunaund magama minna, sest rongidega oli vaja sõita. Raudtee ehitamisest tunnevad lastega vist suisa samavõrra rõõmu emme-issi, kes suurema osa sellest uhkest raudteest kokku sättisid. Ühtlasi selgus tõsiasi, et juurde on vaja vähemalt ühte ristmikku, tervet hunnikut kaardus juppe ja selliseid kaubavaguneid, kuhu sisse saab asju panna. Ronge on ka juurde vaja, aga mul on siseinfo, et need on juba ühe vanaema juures kingikotis ootamas... :)


Igatahes lapsed on rõõmsad ja see ongi ju peamine. :)

1 kommentaar:

Tikker ütles ...

Meil tuli just pakist üks raudtee jubin välja ja vaimustus oli suur. Ei jõua ära oodata ülehomset, kui ema juures kingikotist üks juppide komplekt välja tuleb, mis võimaldab kõiksugu ägedaid asju teha. Ema naeris, et paneb sellele pakile peale poisi nime emme-issi omad ka :D