reede, 4. märts 2016

2015 = 1500km ja 2016 = 1600km

Aeg kaob märkamatult kuhugi vasakule... Pole jõudnud siia veel kirja panna eelmise aasta suure projekti tulemust. Selgus tõsiasi, et 2015 = 1500km oli täiesti teostatav ja kui nüüd täpne olla, siis tuli lausa 1584 kilomeetrit kokku. Lisaks täitsin ka väikse lisa-eesmärgi ja kõndisin eelmine aasta iga kuu vähemalt 100 kilomeetrit. Olen enda üle väga uhke. :)

Selleks aastaks seadsin taas kõndimisega seotud eesmärgi - 2016 = 1600km. Lisaks muidugi sama siht, et iga kuu vähemalt sada kilomeetrit endomondo seltsis täis saaks. Aasta on paraku alanud nigelalt, kuna suutsin siin nii korralikult haigeks jääda, et kõigepealt olin nädal aega voodis pikali ja teisel nädalal jalutasin arsti korraldusel valdavalt lühikesi otsi. Ütlen ausalt, et see nädal aega palavikuga voodis lebamist sõi jõuvarud täitsa tühjaks ja lihased unustasid ka liikumise ära. Kui tervemaks saades uuesti liigutama hakkasin, siis võttis juba kilomeetrine kõndimine võhmale ja jalalihased on täiesti kanged. Loodan, et rohkem selliseid pikki pause sisse ei tule, muidu ei õnnestu aastaga 1600km täis saada.


Aga igatahes olen enda üle uhke, et eelmine aasta nii tublilt kõndisin. Eesmärk on ka see aasta sama tubli olla. Kõndimine on minu jaoks ideaalne trenn - raha ei nõua ja eraldi aega selleks leidma ei pea, kuna kõnnin päeval lõunapausi ajal ja õhtul lähen jala lastele lasteaeda järgi. Ideaalne. :)

Kommentaare ei ole: