kolmapäev, 23. märts 2016

2016 = 1600

Märts tõotab tulla väga ilus kõndimise kuu - 7 päeva enne kuulõppu on juba 120 kilomeetrit käidud. Kusjuures sellest umbes 54 kilomeetrit on kõnnitud 9-sentimeetristel kontsadel! :D
Sügisel oli mul vaja viisakaid kontsaga saapaid ja töökaaslase õhutusel ostsin endale udupeened 9-sentimeetrise kontsaga saapad. (Kusjuures kõndimiseks on need maru mugavad, keps ei värisegi all.) Ja kuna nüüd talve lõpus kulus mu armsate tanksaabaste sisse väike auk, kust sulailmadega vesi sisse tuli, siis polnudki muud varianti, kui kontsad alla panna. Pean muidugi ausalt ütlema ka, et hing ihkab kevadet ja ilusate päikeseliste ilmadega ei tahtnud enam teksade ja tanksaabastega ringi käia. Natuke tüütas ära ka, et pidin tööl vetsus riideid vahetama (teksadega tohin tööl olla, aga endal on ebamugav terve päev teksades istuda, seega tööl olen enamasti seelikuga.)

Igatahes... kõndimine on mõnus, minge kõndige ka. Täitsa tasuta trenn, mis ei vaja eraldi õppimist ega erivarustust. Nõuab ainult natuke aega ja viitsimist end uksest välja vedada.

Kommentaare ei ole: