neljapäev, 24. märts 2016

Põgene!

Viimasel ajal on Eestis igasugu põgenemistoad väga populaarseks saanud. Kuna ma nooremana armastasin netis erinevaid "escape room" mänge mängida, siis on päris põnev sama asi ka päriselt läbi teha. Hetkel olen kahes erinevas toas käinud - Exit Room'i Protseduuride toas ja Escape Room'i Prison Break toas. Esimesest saime kenasti välja ja aega jäi ülegi, teisest paraku välja ei pääsenud.

Ütlen ausalt, et Protseduuride tuba oli huvitavam, kuna seal oli ohtralt erinevaid mõistatusi ja ülesandeid, igav ei hakanud ja kahte ühesugust ülesannet vist polnudki. Prison Break'is oli igav. Suurem osa ülesandeid oli numbrikoodiga lukkude lahtimuukimine, mis lõpuks lihtsalt tüütas ära. Lisaks oli üks "lahendus" peidus sellises kohas, mille olemasolu kohta me toast ühtegi vihjet ei leidnud ja ainult tänu mängujuhilt küsitud vihjele sellest teada saime. Kasuks ei tulnud ka see, et me olime kuuekesi (6 on liiga palju, eriti kuna ruum oli nii pisike) ja seltskonnas oli üks inimene, kes kohe üldse teistega koostööd teha ei tahtnud ja väga jonnakalt enda ideid peale surus. (Kirsiks tordile oli see, kui lõpus tuli välja, et ühe tema leitud karbi numbrikood oli peidus karbi põhja all ja ta isegi ei olnud seda karpi ümberpööranud ja teistele ka seda muukida ei andnud.) 

Üldiselt tahan kindlasti veel mõnda põgenemistuba proovida, ka Tartus on kaks erinevat kohta avatud. Aga kindel on see, et kuuekesi ma enam ei lähe. Neli inimest on täpselt paras, et piisavalt erinevaid ideid tekiks ja ülesanded edukalt lahendatud saaks.

Kommentaare ei ole: