neljapäev, 28. aprill 2016

Mariah Carey

Aprillis leidis aset mu senise elu kõige erilisem kontserdielamus - käisime koos kalli Abikaasaga Mariah Carey kontserdil. See oli ausalt fantastiline kogemus. Istekohad olid meil üsna lava ääres (mitte otse lava ees vaid külgtribüünil) ja vaade laval toimuvale oli suurepärane. Mariah Carey oli võrratu ja olgem ausad, ega tantsupoisid ka just silmale haiget teinud ;) Fotoka unustasin loomulikult maha, aga telefoniga ikka mõned pildid tegin. Eriliselt selged need küll pole ja Mariah on praktiliselt kõigi piltide peal sädelev figuur, kuna ta esinemiskostüümid olid kõik sellisest materjalist, et prožektorivalgus peegeldas tagasi. Kahte laulu filmisin ka ja kuigi pilt väriseb, siis heli on küll üllatavalt hästi peale jäänud.

Igatahes kontsert oli võrratu! Fantastiline oli vahelduseks kalli Abikaasaga kahekesi üks õhtu veeta - õhtusöök ja suurepärane kontsert on päris kena kohting. :) Mõnus, et lapsed on juba nii suured, et saab nad rahulikult ka õhtusel ajal kellelegi hoida anda ja Abikaasaga kahekesi välja minna.


Aga ma ei saa sinna midagi parata, et igakord, kui Without You laul kõlama hakkab, siis mul tekib vastupandamatu soov refräänile kaasa laulma hakata nende kuldsete sõnadega:

Kommentaare ei ole: